Gabinet stomatologiczny MADENT

Witamy na stronie Gabinetu Stomatologicznego MADENT istniejącego od 2004 roku. Madent jest nowoczesnym Zakładem położonym na Woli przy ul. Górczewskiej w Warszawie – w sąsiedztwie Wola Parku.

Oferujemy Państwu

Gwarantujemy usługi w miłej atmosferze przy wykorzystaniu nowoczesnego wyposażenia i najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Gabinet dentystyczny przystosowany do leczenia osób niepełnosprawnych Nasz gabinet dentystyczny jest przystosowany do leczenia pacjentów na wózkach inwalidzkich

W celu spełnienia Państwa oczekiwań nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje i uczestniczą w kursach oraz kongresach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Gabinetu.

Opinia inspektora ochrony radiologicznej

Warszawa, dnia 22 04 2023r

Opinia inspektora ochrony radiologicznej firmy Madent S.J. M. Bartczak-Wardzyńska

Aparat  rtg, znajdujący się w firmie Madent S.J. M. Bartczak-Wardzyńska podlega okresowym testom specjalistyczny i podstawowym. Wyniki tych testów są pozytywne i świadczą o spełnieniu warunków technicznych obligatoryjnych dla w/w aparatu

W gabinecie prowadzona jest dozymetria indywidualna.

Na podstawie wyników testów aparatu rtg i wyników dozymetrii indywidualnej stwierdzam, że pracownia rtg w Madent S.J. M. Bartczak-Wardzyńska spełnia wymogi ochrony radiologicznej, jest bezpieczna i nie stwarza zagrożenia dla zdrowia personelu i pacjentów oraz środowiska naturalnego.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Krzysztof Bojanowicz
IOR